CAT Türkçe    CAT CS in English

NEDEN CAT ?

 
Çünkü Sizi Dinliyoruz… İşimiz anlaşılmayanı anlaşılır kılmaktır. Bu ilkemiz doğrultusunda işimiz sizi dinlemekle başlar. Verilerinizi hazırlamadan önce isteklerinizi dinleyerek iş planınızı sizinle birlikte hazırlarız. İşiniz teslim edildiğinde memnun kalmıyorsanız, işinize başlamadan önce sizi dinleyelim, size özel hizmetlerimizi sunalım.
Çünkü Hatalar Teknolojinin Gözünden Kaçmaz… Süreçlerimizin her aşamasında teknolojiden faydalanıyoruz. Böylece bizim gözümüzden kaçabilecek hataları saptayan programlar sayesinde işlerimizi sıfır hata ile teslim ediyoruz.
Çünkü Yapabiliriz! İşimiz kolay değil ve biz de çözüm üretmek için buradayız. Bu sebeple taleplerinize olumsuz cevaplar vermeden önce “yapabiliriz” ilkemize sadık kalarak üretilebilecek tüm çözümleri değerlendiriyoruz.
Çünkü İşimizi Seviyoruz… Sizin işinizi sevdiğiniz kadar biz de işimizi seviyoruz ve bu yüzden zamanın değerini biliyoruz, işinizi aksatmadan zorlu yollarda size fayda sağlamayı hedefliyoruz.
Çünkü Bizim işimiz Kelimelerle! Dürüstlük ilkesinden ayrılmayarak hizmet veren CAT, ücretlendirme politikası olarak karakter değil kelime hesaplamasını kullanmaktadır. Türkiye'de bulunan çeviri ofislerinin büyük çoğunluğu müşterileriyle karakter hesaplaması üzerinden çalışmaktadır. Bu uygulama çeviri ofislerinin faydasına ancak müşterilerin zararına olan bir ücretlendirme uygulamasıdır. Ancak sektöre kazandırmayı hedeflediğimiz Kelime hesaplaması uygulamamızla uzun vadede kara geçtiğinizi fark edeceksiniz.
 

Bu Fiyatlandırma Sisteminin Avantajları

  • Dokümanlarınızın analizi alınarak kelime sayımı üzerinden ücret ödersiniz.
  • Sayımlara yuvarlama yapılmaz, ücret nettir ve fazladan herhangi bir ödeme talep edilemez.
  • Çevirileriniz teknolojiden yararlanarak yapılır. Çevirileriniz bir veritabanında toplanır ardından size özel bir “sözlük” oluşturulur. Böylece daha önce yaptırdığınız çevirilerinize ekstra bir ücret ödemezsiniz. 
  • Ücretsiz sözlük oluşturma, Stil kılavuzu oluşturma, Masaüstü Yayıncılık ve Son okuyucu hizmetlerinden yararlanırsınız.
  • Bu uygulama ile hesaplamalarınızı kendiniz yapabilir ve ne kadar ödeyeceğinizi önceden bilebilirsiniz. Böylece her seferinde teklif isteme zahmetinden kurtulur, zaman kazanırsınız.

 

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.